Трускавець перетвориться на автоспортивну Мекку. Вже 24-26 березня 2017 року тут відбудуться перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавець». Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20-ть років проведення гірських перегонів в незалежній Україні. Результати.

А від того ще цікавіший, тож у списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту. До того ж, вдруге від початку року про свою участь в українських етапах заявили і спортсмени з Польщі.

  За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння організаторам виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідувати за стартом та перебігом змагань.

  Утім найбільшу увагу приділили безпеці – траса проходить просто вулицями міста і дозволяє розвивати спортивним авто чималу швидкість, водночас є достатньо затиснутою. Тож аби уникнути випадковостей, у місті на період змагань буде обмежено рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття містян та гостей повідомлять заздалегідь.

  Змагання складатимуться з 2-х днів і відкриються 24 березня урочистим заходом на центральній площі Трускавця, а вже 25 березня пройде 1-й етап перегонів.
1-й етап:
  Загальна довжина траси: 3100 метрів.
  Зміна висот: 100 метрів
  Особливість траси: дистанція пролягає центром міста і передбачає різку зміну покриття з асфальту на бруківку, та крутий розворот автомобілів «бочку» у центрі дистанції біля найбільшої глядацької зони (фан-зони).
Урочисте відкриття: 24.03.2017 о 19:20
Старт змагань: 25.03.2017 о 09:00
Парк сервісу змагань: вул. Бориславська

  Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап Гірського Чемпіонату.
2-й етап:
  Загальна довжина траси: 3000 метрів
  Зміна висот: 50 метрів
  Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, що проходить крізь лісовий масив
  Старт змагань: 26.03.2017 о 09:00
  Урочисте закриття перегонів: 26.03.2017 о 19:00
  Парк сервісу змагань: с. Модричі, санаторій «Нафтуся Прикарпаття»


  Початок прийому заявок від учасників: 24.02.2017