У суботу, 20 січня 2018 року, о 13:00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту.

  Для усієї автоспортивної громади України це – важлива та визначна подія, під час якої буде нагороджено більше 300 переможців із усієї України у різних дисциплінах та номінаціях за підсумками 2017 року.

Церемонія традиційно викликає великий громадський резонанс, на ній збираються спортсмени, фахівці, організатори та спортивні судді, команди та партнери FAU, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації та всі ті, хто є серцем української автоспортивної родини.
  На урочисту подію запрошені:
- Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов;
- Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко;
- Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка;
- Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.
  У 2017 році Автомобільна Федерація України, національна спортивна федерація з автомобільного спорту, разом з партнерськими автомобільними клубами зі всієї України, і за підтримки численних партнерів та місцевих органів влади провела 144 змагання з автомобільного спорту, в яких спортсмени стартували кожні вихідні протягом лютого-листопада 2017 року, в тому числі відбулось 13 Чемпіонатів та Кубків України з кільцевих гонок, ралі, картингу, кросу, гірських гонок, міні-ралі, кантрі-кросу, слалому, трекових гонок, тріалу та трофі-рейдів, низка національних серій у інших дисциплінах автоспорту, в тому числі серед аматорів. Під час 72 етапів Чемпіонатів, Кубків України та інших змагань стартувало більше 3500 спортсменів з усіх регіонів України.
  Автомобільні змагання завжди привертають увагу численних вболівальників, читачів та телеглядачів, користувачів соціальних мереж.

  Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу! Офіційний початок о 13:00!
  Акредитація ЗМІ обов’язкова: Роман 067-111-62-65, 044-332-92-72 або Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Автомобільна Федерація Україні – на захисті інтересів всіх автомобілістів!

  Прес-служба FАU

Анонсы

04-06 вересня - V-VІ етапи Чемпіонату України з гірських гонок - «Grand Prix Truskavets». Львівська обл. Дрогобицький р-н., смт. Східниця.

11-13 вересня - ІІІ етап Чемпіонату України з ралі" - «XVIIІ Rally Galicia». Львівська та Закарпатська обл.