Українська команда Tsunami RT оголошує про участь в акції RACEFOR.LIFE. 11 - 13 січня 2018 року Tsunami RT візьме участь в знаменитій гонці на витривалість "24 години Дубая». Знайоме вболівальникам української команди розфарбування гоночного автомобіля цього разу зміниться на дизайн, присвячений RACEFOR.LIFE – акції допомоги дітям з онкологічними захворюваннями.

  В житті дітей, хворих на рак, є крапельниці і процедури, опромінення і операції, лікарняні стіни і маленький шматочок неба у вікні. Але дитяче життя повинне бути іншим – з атракціонами і футболом, витівками і біганиною, сонцем і морем, поїздкою за грибами та захоплюючими іграми.

  І так часто ці два світи розділяє лише деяка сума коштів, зібрати яку не під силу батькам хворих дітлахів – але це цілком можливо зробити всім разом.

  Тому гонщики з трьох країн – Олександр Гайдай і Андрій Круглик (Україна), Ком Ледогар (Франція) і Алессіо Ровера (Італія) - об'єдналися, щоб донести світові простий заклик про допомогу. Життя кожного з нас сповнене турбот, не завжди є час і сили згадати про тих, хто в цю хвилину відчайдушно бореться з хворобою. Команда Tsunami RT вірить, що її вболівальники і всі шанувальники автоспорту відгукнуться і допоможуть маленьким підопічним благодійного фонду «Парус надії» перемогти страшну хворобу.

  На перегонах в Дубаї глядачі вперше побачать абсолютно новий Porsche 911 GT3 Cup MR з 4-літровим двигуном потужністю 485 к.с. Машина на початку грудня була презентована на міжнародному автосалоні в Ессені відомою компанією Manthey Racing, і Tsunami RT стане однією з перших команд, яка виведе новий автомобіль на трасу.

  Українська гоночна команда вміє перемагати на трасі. Тепер вона мріє допомогти дітям перемогти рак. Це можливо – подарувати життя і радість тим, хто зараз безсило лежить, відкинувшись на подушки, хто покірно терпить болючі процедури, хто найбільше на світі мріє одужати і вирости.

  Tsunami RT вийде на старт в Дубаї, щоб нагадати кожному: ви можете допомогти врятувати життя маленької людини, яка зіткнулася зі страшним діагнозом. Для цього потрібна лише зовсім невелика сума і всього кілька кліків на сайті акції RACEFOR.LIFE.

  Для спортсменів гонки – це саме життя. Тепер гонки – заради життя.

  Благодійний фонд “Парус надії” був заснований в Одесі (Україна) в 2007 році. За роки праці Фонд подарував надію 255 дітям та 30 родинам, зібрав близько 900 тисяч доларів і здійснив понад 60 операцій, в тому числі з трансплантації кісткового мозку.
http://www .pn.od. ua/

Акція RACEFOR.LIFE: http: //racefor .life/

Гонка «24 години Дубая»: https ://www .24hdubai .com/

Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)