Українська команда Tsunami RT через шість років знову виступить на марафонській гонці «24 години Дубая», де вже стартувала тричі – в 2009, 2010 і 2012 роках. Але нинішня гонка носить для нашої команди особливий характер – її пілоти виступлять на підтримку програми RACEFOR.LIFE, акції допомоги дітям з онкологічними захворюваннями. Тому на майбутній марафонській гонці ми побачимо гоночний автомобіль не в традиційних чорно-біло-червоних кольорах Tsunami RT, а в чорній гамі RACEFOR.LIFE.

  Цього року Tsunami RT стартує з найсильнішим складом за всю свою історію виступів у «24 годинах Дубая» – з українцями Олександром Гайдаєм (єдиним пілотом, який візьме участь у всіх стартах нашої команди в цьому марафоні) і Андрієм Кругликом, французом Комом Ледогаром і італійцем Алессіо Роверою. Можна довго перелічувати всі титули, завойовані цими пілотами у різних серіях – Гайдай віце-чемпіон Porsche Carrera Cup France в Дивізіоні B, Ледогар і Ровера чемпіони Porsche Carrera Cup Italia в абсолютному заліку... І це тільки ті досягнення, які були здобуті пілотами в складі Tsunami RT!

  Олександр Гайдай: «Для мене участь у добовій гонці – велика подія. А участь в акції зі збору коштів для дітей з онкологічними захворюваннями – Подія з великої літери. Гонка бачиться зовсім в іншому світлі, і тиск на нас усіх збільшується багаторазово. В такі хвилини розумієш, наскільки людське життя важливіше за все те, чим ти займаєшся в житті. Безумовно, ми будемо намагатися забезпечити хороший результат, але, напевно, головною метою буде максимальний збір коштів. Дуже хоьілося б, щоб всі люди поставилися з великою увагою до нашої акції, для нас всіх це дуже важливо».

  Андрій Круглик (стартував в «24 годинах Дубая» в 2010 і 2012 роках): «Гонки – це життя, а все, що відбувається до і після – тільки очікування! Так, більшість з нас вважає саме так. Однак в якийсь момент ти починаєш розуміти, що боротьба на трасі – ніщо в порівнянні з іншого боротьбою. Йдеться про найбільш несправедливу, найбільш нечесну боротьбу – боротьбу з раком! На жаль, з цією хворобою зараз у всьому світі бореться величезна кількість людей, але найстрашніше – коли з раком борються діти!»

  Алессіо Ровера: «Гадаю, наша особлива мета дасть кожному з нас всіх в команді додатковий імпульс, тому що зараз ми беремо участь в гонці не тільки для себе, але і заради когось ще, заради чогось більшого. Впевнений, спорт може дати дуже багато дітям, які потребують допомоги, він може стати важливою частиною цієї «Боротьби за життя» та на нашому шляху, на гоночній трасі. Це те, чим можна пишатися».

  Вже стало своєрідною традицією, що Tsunami RT завжди з'являється на «24 годинах Дубая» з новою технікою. У 2009 році українська команда дебютувала в марафоні з BMW 120d (підготовка Schubert Motorsport), через рік прийшла черга на Porsche 911 GT3 Cup (від Steam Racing). У 2012 році Tsunami RT стартувала на Porsche 911 GT3 Cup наступного покоління, підготованому спільно з італійською командою GDL Racing.

  Зараз Tsunami RT отримала найпотужніший автомобіль в своїй історії – найновіший Porsche 991 Cup MR II, який вперше був представлений лише місяць тому на міжнародному автосалоні в Франкфурті. Таким чином, саме наша команда стане першою, яка виведе на старт змагань цю машину нового покоління. Автомобіль потужністю 485 к.с. був підготований відомою німецькою компанією Manthey Racing, на рахунку якої безліч досягнень, включаючи чотири перемоги на легендарному марафоні «24 години Нюрбургрінга».

  Програма буде насиченою – вже в середу, 10 січня, на Dubai Autodrome (довжина кільця 5,39 км) відбудуться тести, на яких пілоти команди познайомляться з новим Porsche 991 Cup MR II і займуться його настройками. У четвер запланована найщільніша програма – вільні заїзди, кваліфікація плюс нічне тренування. А в п'ятницю стартує власне сам марафон «24 години Дубая».

Програма змагань (час київський)
  Середа, 10 січня
09.00-12.00 – тести (сесія 1)
12.30-15.30 – тести (сесія 2)

  Четвер, 11 січня
09.00-10.00 – вільні тренування для категорії TCE (60 хвилин)
10.15-11.15 – вільні тренування для категорії GT (60 хвилин)
11.30-12.30 – вільні тренування для всіх учасників (60 хвилин)
14.00-14.45 – кваліфікація для категорії TCE (45 хвилин)
15.00-15.45 – кваліфікація для категорії GT (45 хвилин)
17.00-18.30 – нічне тренування (90 хвилин)

  П'ятниця, 12 січня
09.00-09.30 – Warm Up, передстартова розминка (30 хвилин)
12.00 – старт гонки «24 години Дубая»

  Субота, 13 січня
12.00 – фініш гонки «24 години Дубая»

Подробиці про гонку і результати «24 годин Дубая» побачити на сайті https:// www. 24hseries .com/2018/24h- dubai-2018/

Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http: //tsunami- rt.com/
https: //www. facebook.com/ Tsunami.RT

Фото Tsunami RT

Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)