Після яскравого початку сезону, коли українська команда Tsunami RT з міжнародним екіпажем (українці Андрій Круглик і Олександр Гайдай, француз Ком Ледогар, італієць Алессіо Ровера) в січні на марафонській гонці «24 години Дубая» досягла найвищого успіху в своїй історії в даному виді змагань (шосте місце в абсолютному заліку добової гонки і перемога в своєму дивізіоні), настала велика перерва. Останні два місяці були присвячені підготовці техніки та формуванню складу учасників для виступів в двох серіях – 

Porscheм Carrera Cup France і Porsche Carrera Cup Italia. Зараз нарешті прийшов час на офіційні передсезонні тести...

 Новий сезон в кубкових серіях Porsche відкрили офіційні тести Porsche Carrera Cup France, які відбулися 20 березня на відомому автодромі Circuit de Nevers Magny-Cours ( в 1991-2008 роках приймав у себе «Гран-Прі Франції», етап Формули-1). У заїздах взяли участь 17 пілотів, в тому числі два від Tsunami RT – першим номером нашої команди, як і раніше, залишається італієць Алессіо Ровера (минулорічний чемпіон Porsche Carrera Cup Italia). А ось в Дивізіоні В (джентльмен-драйвери) з’явився новий пілот – 44-річний шотландець Марк Нікол, який до того виступав у різних національних серіях (від Vento VR6 Challenge UK до Lamborghini Trophy). За іронією долі, Марк став своєрідним однофамільцем свого попередника в команді – француза Тома Ніколля, що виступав за Tsunami RT в 2017 році.

  Тестовий день складався з двох сесій, ранкової і денної. Поки Марк Нікол знайомився з абсолютно новим для себе автомобілем Porsche 911 GT3 Cup Type 991, Алессіо Ровера активно працював з налаштуваннями техніки і боровся за кращі часи на трасі – в обох сесіях наш пілот незмінно ставав другим. За підсумками тестового дня Ровера посів третє місце – попереду опинилися тільки французи Валентин Ассе-Кло і Жюльєн Андлауер, минулорічний чемпіон Porsche Carrera Cup France. Сезон у французькій серії стартує майже через півтора місяці – перший етап відбудеться 3-5 травня в Бельгії на легендарній трасі Circuit de Spa-Francorchamps (однієї з найстаріших в Європі, яка прийняла перші гоночні змагання аж в 1922 році).

  Алессіо Ровера: «Тести пройшли відмінно. Хоча умови були далеко не ідеальні (температура всього 5-6 градусів), ми виконали відмінну роботу разом з командою і інженером. Маньї-Кур – траса з досить цікавою комбінацією повільних і швидких поворотів, де не так просто знайти оптимальні налаштування. Крім того, машина у версії 2018 року помітно відрізняється від минулорічної - вона потужніша і точніша в пілотуванні. Так що це був відмінне випробування для нас усіх – і результати, на мою думку, вийшли непоганими».

  Марк Нікол: «Це було незабутньо – перший мій виїзд на Porsche разом з Tsunami RT на трасі в Маньї-Кур. Команда неймовірна, машина чудова, і я з нетерпінням чекаю наступного старту!»

 Найближчим часом Tsunami RT візьме участь в двох офіційних тестових сесіях в Porsche Carrera Cup Italia, які відбудуться в Мізано на Misano World Circuit Marco Simoncelli (28 березня) і в Імолі на відомому Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari (10 квітня). У порівнянні з минулим роком склад нашої команди в італійській серії повністю оновлений – її кольори захищатимуть ветеран Алекс де Джакомі (дворазовий переможець Porsche Carrera Cup Italia в заліку Michelin Cup, для джентльмен-драйверів) і юніор-дебютант Томмазо Моска (10 квітня йому виповниться 18 років), минулорічний бронзовий призер серії Audi Sport TT Cup.

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami- rt.com/
https ://www. Facebook .com/Tsunami.RT

  Фото Porsche Carrera Cup France - Alexis Goure

  Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)