Після шаленого старту сезону, коли пілоти Tsunami RT Centro Porsche Padova чотири тижні поспіль стартували мало не по всій Західній Європі (в Італії, Бельгії, Франції і Нідерландах), темп трохи знизився, але про повний спокій говорити все одно не доводиться... Незважаючи на те, що Porsche Carrera Cup France взяла великтривалу «перерву», майже до середини липня, українську команду найближчим часом чекають ще два дійсно спекотних гоночних уїк-енди – в червні заплановані два раунди Porsche Carrera Cup Italia.

І найближчий з них відбудеться вже 1-3 червня на знаменитій трасі Autodromo Nazionale di Monza!

  У світі є лише кілька трас, які вже протягом десятиріч є справжніми іконами автоспорту – Indianapolis Motor Speedway в США (якому вже більше століття), Nürburgring-Nordschleife в Німеччині, Circuit de Spa-Francorchamps в Бельгії, легендарний вуличний трек Circuit de Monaco... Звичайно, в цю знамениту компанію трас, кожна з яких налічує майже вікову історію, входить також Autodromo Nazionale di Monza, яка досі залишається однією з найшвидкісніших в світі – навіть незважаючи на те, що за останні кілька десятиріч її намагалися якось «пригальмувати», побудувавши кілька повільних віражів. Але Монца все одно залишилася Монцею – з усіма її довгими прямими і фантастичними швидкісними віражами на кшталт Biassono-Grande, di Lesmo, del Serraglio і, звичайно, легендарної Parabolica!

  У календарі Porsche Carrera Cup Italia етап в Монці регулярно «кочує» – то він відкриває гоночний сезон, то потрапляє кудись на літо (як це сталося зараз), то стає фінальним раундом італійської серії. В останньому випадку Autodromo Nazionale di Monza зазвичай стає ареною найбільш вражаючих боїв за вищий титул – навіть зараз чимало вболівальників із задоволенням згадують, як в 2013 році билися між собою Енріко Фульдженці і Альберто Черкві! Все йшло на межі фолу, а досить часто і за нею... А в минулому році був фантастичний бій між Алессіо Роверою (Tsunami RT) і Ріккардо Перою (Ebimotors), яке завершилося на користь нашої команди – Алессіо і Tsunami RT у фінальній гонці в Монці завоювали найвищі титули!

  Алессіо Ровера: «Я дуже люблю Монцу. Це моя домашня траса, так що відмінно знаю цей гоночний трек і просто насолоджуюся ним».

  Зараз, перед третім етапом Porsche Carrera Cup Italia, команда Tsunami RT Centro Porsche Padova впевнено лідирує відразу в двох номінаціях. В особистому заліку два перших місця займають Алессіо Ровера (66 очок) і Томмазо Моска (44 очка), а в командному нашій команді належить стовідсотковий результат – завдяки чотирьом перемогам в чотирьох гонках вдалося набрати 72 очки з максимально можливих 72! Крім цього, в Michelin Cup (залік для бізнес-драйверів) третій пілот Tsunami RT Алекс де Джакомі ділить друге місце з Нікколо Меркаталі з Dinamic Motorsport (по 22 очки в обох) і має намір боротися за лідируючу позицію.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
  П'ятниця, 1 червня
12.25-13.25 – вільні тренування (60 хвилин), для Michelin Cup і Silver Cup
16.05-17.05 – вільні тренування (60 хвилин), для всіх

  Субота, 2 червня
11.25-11.55 – перша кваліфікація (30 хвилин)
12.00-12.10 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)
17.30 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 3 червня
12.10 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Autodromo Nazionale di Monza можна побачити на сайті http:// www. carreracupitalia.it

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami-rt .com/
https:// www. Facebook .com/Tsunami.RT

  Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

  Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)