Нарешті завершилася велика (майже два місяці) літня перерва в сезоні 2018 року, українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova повертається на траси Європи і готова продовжити свою боротьбу за найвищі місця. Найцікавіше, що на її пілотів в найближчі дні (7-9 вересня) знову чекає подвійний гоночний уїк-енд – Алессіо Ровера традиційно вирушає до Франції, де на Circuit de Nevers Magny-Cours відбудеться четвертий етап Porsche Carrera Cup France, а Томмазо Моска з Алексом де Джакомі, як звичайно, залишаються в рідній Італії, де на Autodromo Vallelunga Piero Taruffi пройде шостий, передостанній раунд Porsche Carrera Cup Italia.

На щастя, після цього будь-яких співпадінь за термінами змагань вже не буде – в вересні-жовтні фінальні раунди італійської та французької серій відбудуться без жодних перешкод і спроб «розірватися» на два фронти.

  Перед завершальною частиною сезону пілоти Tsunami RT кілька днів тому (точніше, 2 вересня) відпрацювали велику тестову програму на трасі Autodromo Di Franciacorta Daniel Bonara. Цей гоночний трек поки не надто відомий в Європі, так як був побудований лише в 2006 році і великих міжнародних змагань не приймав (якщо не брати до уваги етапів чемпіонату світу з ралі-кросу в 2014-2015 роках). Обидва провідних пілота нашої команди підійшли до осінньої частини сезону в різному стані… Алессіо Ровера майже весь час працював в якості тренера на різних трасах, завдяки чому міг підтримувати свою фізичну і спортивну форму. Томмазо Мосці ж довелося вирішувати зовсім інші завдання – після важкої аварії на попередньому етапі в Мюджелло (де він отримав перелом ноги) пілотові необхідно було якомога швидше пройти курс реабілітації, а також найкращим чином відновити свої навички пілотування потужного Porsche 911 GT3 Cup Type 991 Evo II.

  Томмазо Моска: «На тестах було непросто, травмована нога поки ще болить від навантажень – якщо я зазвичай гальмував тільки лівою ногою, то зараз доведеться діяти обома. Але мій настрій перед стартом в Валлелунзі залишається незмінним – буду боротися за вищі місця, в тому числі і за перемогу!»

 

  Ситуація в Porsche Carrera Cup Italia зараз стала буквально вибухонебезпечною. По-перше, в заліку пілотів досі лідирує Алессіо Ровера, навіть незважаючи на те, що пропустив попередній етап в Мюджелло – на його рахунку 108 очок. Цікаво, чи зможуть його переслідувачі якось скористатися тим, що Алессіо пропустить вже другий поспіль раунд в італійській серії? По-друге, в районі другого-четвертого місць буде дуже гаряче, так як відразу три пілоти вклалися в мінімальний інтервал – Дієго Бертонеллі (88 очок), Джанмарко Куаресміні (87), Томмазо Моска (86). Тобто найближчими днями на трасі під Римом повинна розгорнутися грандіозна баталія – адже у будь-якого пілота з цього тріо є дуже непоганий шанс стати новим лідером серії! По-третє, зараз в командному заліку зараз ні у кого з лідерів немає помітної переваги – Tsunami RT лідирує з 130 очками, але її головні суперники, Dinamic Motorsport, відстають лише на два очки. По-четверте, Алекс де Джакомі зараз міцно розташувався на другому місці в Michelin Cup (58 очок) і нікому віддавати його не збирається.

  У французькій серії інтриги теж вистачає – особливо в особистому заліку, де є мінімум три фаворити, які готові розіграти між собою вищий титул в Porsche Carrera Cup France. Причому це тріо лідерів представляє різні країни – француз Жюльєн Андлауер (109 очок), італієць Алессіо Ровера (103) і турок Айханджан Гювен (95), які разом виграли вже п’ять гонок з шести. У командному заліку теж спостерігається дуже цікава картина – лідирує Martinet by Alméras (171 пункт), а на другій позиції йде Tsunami RT c 131 балом (навіть незважаючи на те, що в чотирьох гонках з шести українська команда, на відміну від усіх своїх основних суперників, була представлена лише одним-єдиним пілотом). Можна навіть не сумніватися – найближчий уїк-енд на Circuit de Nevers Magny-Cours теж буде дуже «спекотним», незалежно від того, якою виявиться погоди в ці дні.

                               Програма гоночного уїк-енду (час київський)
  Етап Porsche Carrera Cup Italia (Валлелунга)
  П’ятниця, 7 вересня
15.15-16.15 – вільні тренування (60 хвилин)

  Субота, 8 вересня
11.50-12.20 – перша кваліфікація (30 хвилин)
12.25-12.35 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)
17.15 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 9 вересня
13.20 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Етап Porsche Carrera Cup France (Діжон-Пренуа)
  П’ятниця, 7 вересня
14.15-14.55 – вільні тренування, перша сесія (40 хвилин)
17.35-18.15 – вільні тренування, друга сесія (40 хвилин)

  Субота, 8 вересня
13.00-13.20 – перша кваліфікація (20 хвилин)
18.45 – перша гонка (30 хвилин)

  Неділя, 9 вересня
10.35-10.55 – друга кваліфікація (20 хвилин)
15.05 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на на Autodromo Vallelunga Piero Taruffi можна побачити на сайті http:// www. carreracupitalia.it

  Пряму трансляцію зі перегонів на Circuit de Nevers Magny-Cours можна побачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook https ://www .facebook.com/ PorscheCarreraCupFrance

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami-rt.com/
https://www .facebook. com/Tsunami.RT

  Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)

  Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

Анонсы

07 - 09 серпня - IІІ та ІV ЕТАПИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК - «Трембіта-Буковець». Івано-Франківська область, Верховинський район, с. Кривопілля, с. Буковець