Битва на два фронти – це завжди важке випробування для будь-якої команди… Особливо коли доводиться розділяти свої головні сили, причому один з лідерів команди ще не встиг повністю відновити свою спортивну форму після травми, отриманої майже два місяці тому. Саме з таким викликом зіткнулася українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova, коли їй довелося вдруге поспіль поєднувати виступи на етапах Porsche Carrera Cup Italia (на Autodromo Vallelunga Piero Taruffi під Римом) і Porsche Carrera Cup France (на Circuit de Nevers Magny-Cours).

Найважчим днем стала субота, коли всі досягнення в кваліфікаціях були анульовані і двом пілотам довелося стартувати з останніх рядів – але навіть за таких умов пілоти Tsunami RT зуміли за підсумками уїк-енду завоювати три подіуми в Італії та Франції (один в абсолютному заліку і два в дивізіоні)!

Вільні тренування в п’ятницю не принесли жодних сюрпризів, але продемонстрували – і Алессіо Ровера, і Томмазо Моска готові боротися за найвищі місця. Однак обидві кваліфікації в суботу в першій половині дня стали суцільним розчаруванням, хоча спочатку все складалося просто чудово. Моска в відмінному стилі виграв кваліфікацію в Валлелунзі і завоював було поул-позицію, але незабаром після цього прийшло дійсно спантеличуюче і прикре повідомлення – результат Томмазо повністю анульований (екіпірування пілота не відповідало вимогам регламенту), тому пілотові доведеться стартувати з останньої позиції. Майже те ж саме сталося через півтори години в Маньї-Курі – Алессіо Ровера показав було третій час в першій кваліфікації, але два його кращих часи були анульовані суддями (двічі виїхав за межі траси), в результаті чого пілот Tsunami RT миттєво перемістився на передостаннє стартове місце…

Алессіо Ровера: «На жаль, у нас були проблеми з радіозв’язком, тому я навіть не знав, що порушую правила. Тепер особливо важливо зосередитися на гонці».

Суботні гонки в Валлелунзі і Маньї-Курі розвивалися майже по одному і тому ж сценарію – Томмазо Моска і Алессіо Ровера з самого старту кинулися в атаку і почали відігравати позиції. Головна відмінність полягала в тому, що Моска хоч і спромігся з боями пробитися на сьому позицію, але після гоночного інциденту (контакт в повороті з Даніеле Каццанігою) отримав 25 секунд штрафу і опинився за межами Топ-10. Набагато більш успішним став виступ Ровери, який навіть за найнесприятливіших умов здатний боротися за місця в групі лідерів… Що і наочно продемонструвала суботня гонка в Маньї-Курі, де Алессіо після стрімкого старту з передостанньої позиції впевнено «прорубався» на п’яте місце в абсолюті і записав на свій рахунок ще 12 очок! Найуспішнішим в Tsunami RT в суботу став Алекс де Джакомі, який в Валлелунзі зумів завоювати другу позицію в заліку Michelin Cup (окремої категорії для бізнес-драйверів).

Томмазо Моска: «Я добре стартував і дістався до сьомого місця, потім атакував Каццанігу. Коли це все сталося, я був в середині повороту і намагався обігнати його. Але хвора нога підвела, я не встиг вчасно загальмувати – і ненавмисно штовхнув суперника…. Дуже засмучений ситуацією в чемпіонаті, але безмежно захоплений тим, як відпрацювали механіки і вся команда».

Вранці в неділю стало відомо, що Томмазо Моска все ж не зможе виступити в другій гонці – травмована нога нагадала про себе, тому довелося відмовитися від подальшого виступу. У підсумку, кольори Tsunami RT в Валлелунзі захищав тільки Алекс де Джакомі, який цього разу фінішував третім в Michelin Cup і десятим в абсолютному заліку. Зате у Франції неділя стала набагато успішнішим днем, ніж субота – у другій кваліфікації Алессіо Ровера завоював право стартувати з першої лінії (поступився лише чемпіону Жюльєну Андлауеру). У гонці якихось серйозних змін не відбулося – Андлауер з Роверою як стартували першим-другим, так і фінішували в цій послідовності. Отже, неділя принесла Tsunami RT Centro Porsche Padova відразу два подіуми – в абсолюті у Франції і в дивізіоні в Італії.

У Porsche Carrera Cup Italia в командному заліку Tsunami RT Centro Porsche Padova посідає третю позицію (131 пункт), пропустивши вперед Dinamic Motorsport (158) і Ghinzani Arco Motorsport (132). В особистому заліку на титул перед фінальним раундом в Імолі претендують відразу три пілоти – Джанмарко Куаресміні (113 очок), Алессіо Ровера (108) і Дієго Бертонеллі (108). Найбільше вражає, що пілот Tsunami RT Ровера досі залишається одним з головних претендентів на титул, незважаючи на пропуск двох етапів поспіль! У дивізіоні Michelin Cup (де чемпіоном достроково став Башар Мардіні з 98 очками) Алекса де Джакомі чекає битва за другу позицію з Марко Кассарою – рахунок 72-68 на користь пілота Tsunami RT. У Porsche Carrera Cup France Алессіо Ровера посідає другу позицію з 133 очками – лідером залишається Жюльєн Андлауер (152). Цікаво, що Tsunami RT, зазвичай представлена лише одним пілотом (на трьох етапах з чотирьох), досі тримається на другому місці в командному заліку – попереду тільки Martinet by Alméras, за яку виступають два-три пілоти.

Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami-rt. com/
https:// www. Facebook .com/Tsunami.RT