Фінальну частину сезону 2018 року українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova і її лідер Алессіо Ровера проходять у форсованому темпі – три гоночних уїк-енду в Південній Європі поспіль (Іспанія, Італія, Франція), битви за вищі місця майже в усіх можливих заліках! У минулі вихідні Tsunami RT закрила сезон в Porsche Carrera Cup Italia, де, незважаючи на численні проблеми і інциденти, завоювала «срібло» в усіх трьох заліках, в яких брала участь (абсолютний, командний,

Michelin Cup для джентльмен-драйверів). Найближчими днями, 12-14 жовтня, на автодромі Circuit Paul Ricard (Південна Франція) відбудеться фінальний раунд серії Porsche Carrera Cup France, де Алессіо Ровера залишається одним з головних претендентів на титул!

  Як і двома тижнями раніше в Барселоні, Tsunami RT в Ле-Кастелле буде представлена двома пілотами – компанію Алессіо Ровері знову складе француз Тома Ніколль, який повернувся в гонки і до команди майже після річної перерви у виступах. Дуже цікавою новиною стало повідомлення про те, що чемпіонська команда Martinet by Alméras вирішила на фінальному етапі посилити свій склад французом Комом Ледогаром, який в її складі став чемпіоном Porsche Carrera Cup France в 2014 році. Якраз після цього тріумфу Ледогар провів два сезони в Tsunami RT Centro Porsche Padova, де також досяг найвищих успіхів – в 2015 році з першої спроби став віце-чемпіоном Porsche Carrera Cup Italia, а в 2016 році вже завоював вищий титул в італійській серії!

  Траса Circuit Paul Ricard скоро відсвяткує свій півсторічний ювілей – перші гонки вона прийняла в 1970 році, після чого швидко посіла місце в календарі Формули-1 (в період з 1971 по 1990 рік автодром 14 разів приймав Гран-Прі Франції). Потім настав довгий період модернізації траси (точніше, навіть її повної перебудови), після чого оновлений Circuit Paul Ricard заробив репутацію одного з найбільш універсальних гоночних треків світу – в «технічному паспорті» автодрому зазначено, що на ньому можна реалізувати 167 варіантів конфігурації гоночного кільця, довжиною від 826 м до 5861 м. А в цьому, 2018 році, відбулася насправді історична подія – після дуже довгої перерви (майже три десятиліття) Ле-Кастелле знову прийняв у себе етап Формули-1! Траса досить непогано знайома обом пілотам Tsunami RT. Тома Ніколль не раз стартував тут, коли виступав в різних національних серіях (Porsche Carrera Cup France, Coupe de France GT FFSA). Алессіо Ровера же з’являвся тут двічі – спочатку в 2015 році на гонках EuroFormula Open (два подіуми в двох стартах), а потім п’ять місяців тому на виїзному етапі серії Porsche Carrera Cup Italia (італієць здобув поул, дві перемоги і найшвидше коло).

  Перед фінальним раундом Porsche Carrera Cup France Алессіо Ровера набрав 170 очок (три перемоги і п’ять подіумів в десяти стартах) і посідає друге місце в абсолютному заліку. При цьому італієць є одним з трьох претендентів на вищий титул в цій серії – разом з французом Жюльєном Андлауером (192 очки) і турком Айханджаном Гювеном (163 очки). У заліку команд Tsunami RT з 198 очками перебуває на третій позиції і продовжує вести боротьбу з Sébastien Loeb Racing (202 очка) за друге місце – навіть незважаючи на те, що майже весь сезон провела лише з одним пілотом (Ровер), який має право отримувати очки в серії.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
  П’ятниця, 12 жовтня
12.50-13.30 – вільні тренування, сесія 1 (40 хвилин)
16.40-17.20 – вільні тренування, сесія 2 (40 хвилин)

  Субота, 13 жовтня
11.00-11.30 – перша кваліфікація (30 хвилин)
16.30 – перша гонка (30 хвилин)

  Неділя, 14 жовтня
10.45-11.15 – друга кваліфікація (30 хвилин)
16.35 – друга гонка (30 хвилин)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Circuit Paul Ricard можна побачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook https ://www .faceboo k.com/PorscheCarreraCupFrance

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami-rt.com/
https://www .facebook .com/Tsunami.RT

 Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

 Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)