Автомобільні змагання вже понад сто років тримають першість серед інших видів спорту за своєю привабливістю для глядачів. На скептичні зауваження, а яке ж відношення до цього факту має Україна, відповім - безпосереднє!

  Запрошуємо Вас 1 жовтня 2019р. в кінотеатр «Мультиплекс» (адреса: Київ, Столичне шосе, 103, ТРЦ «Атмосфера») де о 12:00 відбудеться презентація документальної стрічки «Поїхали!» автора та режисера Євгена Удовиченко.

  Ідея заходу: показати маловідому частину спортивної історії України. А саме - народження, становлення і спроби вдосконалення автомобільного спорту.

  Мета заходу: акцентувати увагу глядача на ролі й значенні автоспорту в житті багатьох поколінь співгромадян. Дати глядачеві розуміння, що ми нація з багатим технічним минулим, і щоб там не казали красномовні розумники, з прекрасним технічним прийдешнім.

  «Спорт - це прогрес, - сказав легендарний український автогонщик Сергій Леонідович Вукович в одному зі своїх інтерв'ю. - Суспільство, що не розвиває спорт, приречене на вимирання. Але ми ж не збираємося вмирати!?»
Поїхали!


  З повагою, Президент КМАМК
  Сергій Малик
  +38 (050) 311 35 34
  www.kmamk.com
  https://www.facebook.com/kyivautomotoclub/

Анонсы

13 октября - Автодром «Чайка». 2й этап  «Кубок Чайки». 

Видео 1

Видео 2

Видео 3

 Видео 4

 Видео 5

 Видео 6

 Видео 7

 Видео 8

 Видео 9

 Видео 10