Візит Tsunami RT Centro Porsche Padova в Мізано, де українська команда вперше за весь час виступів у Porsche Carrera Cup Italia була представлена відразу чотирма машинами, став ще результативнішим, ніж на стартовому етапі італійської серії. Другий раунд, який відбувся на Misano World Circuit Marco Simoncelli, приніс нашій команді багатий врожай трофеїв – поул-позиція, перемога, три подіуми в усіх дивізіонах...

Як правило, на вільних тренуваннях більшість пілотів зазвичай приділяють максимум уваги роботі з налаштуваннями бойової техніки і заново освоюються з особливостями траси, а дебютанти серії знайомляться з нуля з гоночним треком. Але в даному випадку було цікаво також оцінити потенціал новобранця Tsunami RT, 19-річного Маттео Гонфіантіні, який вперше виступав в змаганнях на техніці категорії GT. І новачок негайно продемонстрував свою готовність стати другим номером команди – офіційний лідер Алессіо Ровера показав третій час, а Маттео Гонфіантіні завершив вільні тренування шостим.

Однак в кваліфікації, коли в умовах суворого ліміту часу необхідно жорстко боротися за кращі часи, ситуація трохи змінилася – Ровера виграв обидві сесії (як загальну, так і для восьми кращих пілотів), показав результат 1.36,055 і завоював поул-позицію. Гонфіантіні же обмежився 14-м місцем (його краще коло був анульоване через вихід за межі траси), а у внутрішньокомандному заліку став третім, пропустивши вперед Ліно Курті – той, в свою чергу, показав 11-ий час в абсолюті і став четвертим в заліку Michelin Cup (окремої категорії для бізнес-драйверів).

Алессіо Ровера: «У першій кваліфікації я зробив одну невелику помилку, але в цілому проїхав добре. І в другій кваліфікації маленька помилка не дозволила мені проїхати коло швидше, ніж 1.36, але загальні підсумки просто відмінні».

Маттео Гонфіантіні: «Кваліфікація не вдалася, я не зумів втриматися в межах траси на швидкому колі. Але такі правила, їх потрібно дотримуватися. Сподіваюся, що в гонці зможу виступити набагато краще».

Перша, суботня гонка пройшла в досить жорсткому темпі, але без великої кількості обгонів – група лідерів ще на першому колі швидко розподілила всі місця між собою. Алессіо Ровера лідирував приблизно половину дистанції, але пізніше зіткнувся з проблемами – погіршився зчеплення задніх коліс з трасою, автомобіль стало складніше утримувати в поворотах... І на восьмому колі Алессіо не зміг парирувати атаку Ріккардо Пери, віддав йому лідерство і фінішував другим. Тим часом Маттео Гонфіантіні досяг найбільшого прогресу в гонці, за кілька кіл піднявшись з чотирнадцятого на восьме місце! Успішно виступив також Ліно Курті, який вперше завоював подіум в заліку Michelin Cup.

Алессіо Ровера: «Старт був успішним, на перших колах машина була доброю, але потім пішли проблеми, задні колеса погано тримали трасу – я вже не міг їхати як зазвичай. Пера обігнав мене в віражі Tramonto, де я пішов по широкій траєкторії. Далі я вже нічого не міг зробити, він сьогодні був дуже швидкий!»

Маттео Гонфіантіні: «Я чотири роки не стартував з місця – це був великий стрес для мене, але все вийшло добре. Вдалося здійснити кілька обгонів, я задоволений результатом. В середині гонки втратив темп через нервову напругу, але коли зумів розслабитися, все пішло краще. Я був дуже близький до двох пілотів попереду, але мене затримали більш повільні машини, після чого я вже не зміг наздогнати суперників. Дійсно було б непогано фінішувати шостим, щоб завтра стартувати з поул-позиції».

Правило, згідно з яким шість кращих пілотів у другій гонці стартують в зворотному порядку, зазвичай гарантує яскраву і видовищну боротьбу на перших колах – недільний заїзд в Мізано не став винятком. Алессіо Ровера відмінно стартував, нав'язав суперникам жорстку боротьбу і менш ніж за три кола пройшов з п'ятого на перше місце! Після такої стрімкої атаки пілот Tsunami RT Centro Porsche Padova спокійно контролював ситуацію в гонці до самого фінішу і приніс команді першу в цьому році перемогу! Маттео Гонфіантіні теж вдало стартував, але після жорсткої сутички з відомим «скандалістом» Енріко Фульдженці втратив кілька позицій – і все ж в подібній ситуації зумів надолужити згаяне, ставши сьомим! Знову відзначився Ліно Курті, який встановив новий особистий рекорд – виборов друге місце в заліку Michelin Cup, причому до самого фінішу боровся за перемогу з Нікколо Меркаталі, програвши йому лише 0,315 секунди!

Алессіо Ровера: «Відмінний результат! Машина поводилася ідеально всю гонку, від старту до фінішу - і я відчував себе дуже комфортно. Тепер важливо регулярно показувати такі високі результати».

Маттео Гонфіантіні: «Я задоволений гонкою – адже на старті зміг піднятися з восьмого на шосте місце. Але потім зробив помилку, коли намагався обігнати Фульдженці, після чого виявився тільки десятим. Однак я зумів в подальшому фінішувати сьомим. Шкода, звичайно, що припустився цієї помилки – відчуваю, що міг би досягти в цій гонці трохи більшого».

Після етапу в Мізано Tsunami RT Centro Porsche Padova і її пілоти значно покращили свої позиції у всіх заліках Porsche Carrera Cup Italia. Алессіо Ровера після подвійного успіху на Misano World Circuit Marco Simoncelli за сумою двох раундів набрав 50 очок і відразу піднявся з четвертого на друге місце в загальному заліку серії – тепер він поступається тільки Ріккардо Пері (65 очок). Схожого прогресу добився також Ліно Курті – після двох подіумів в Мізано він зараз ділить третє місце в Michelin Cup з Алессандро де Джакомі (по 16 очок). У командному заліку Tsunami RT Centro Porsche Padova відіграла одну позицію і з 48 очками йде другою (лідирує Ebimotors, яка завдяки Пері набрала 62 очка).

Третій етап Porsche Carrera Cup Italia відбудеться через два з половиною тижні – 24-25 червня під Римом на Autodromo di Vallelunga. Однак перерва у нашої команди буде набагато коротшою – вже 14-17 червня Tsunami RT Centro Porsche Padova з Алессіо Роверою і Тома Ніколлем виступить на другому етапі Porsche Carrera Cup France, який включений в програму легендарної марафонської гонки «24 години Ле-Ману»!

Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami -rt.com/
https:// www. facebook.com/ Tsunami.RT