Три екіпажі Eurolamp WRT взяли участь у другому етапі Чемпіонату України з ралі - Ралі Фортеця, - який відбувся 11-12 травня 2019 року в Кам'янець-Подільському.
  Екіпаж Валерія Горбаня і Сергія Ларенса не мав будь-яких турнірних завдань на гонку, тому розглядав її виключно як тренувальний виїзд. З самого старту гонки українсько-естонському екіпажу не було рівних. Спецділянку за спецділянкою зелено-червоний Mini JCW WRC пішов у відрив від суперників. Екіпаж фінішував кращим на всіх швидкісних відрізках і впевнено оформив перемогу на ралі Фортеця.

 

  По-іншому пройшла гонка для Ігоря Чаповського з Іваном Мішиним. Одеській екіпаж проводив першу спільну гонку на новій для себе техніці. З огляду на цей фактор, а також тривалу відсутність Ігора за кермом спортивного автомобіля, можна констатувати, що п'яте місце в абсолютному заліку для екіпажу схоже на перемогу в гонці.
  Третій екіпаж у складі Андрія Захарчука та Ярослава Кадученко впевнено проїхав всю дистанцію і побачив фініш в складній гонці, яка також була дебютною для екіпажу в такому складі.
  Крім того, вийшовши на старт гонки в Кам'янець-Подільському, Eurolamp WRT влаштував свято своїм фанатам, які через щільний графік міжнародних виїздів команди не дуже часто мають можливість на власні очі побачити виступи її екіпажів. Найближчий виїзд української команди відбудеться вже скоро, 25-26 травня на Rally Liepaja.

  Прес-реліз Eurolamp WRT.