Третій та четвертий етапи Чемпіонату Латвії з ралі проходили в регіоні Курземе в рамках етапу Чемпіонату Європи з ралі - Rally Liepaja 2019. Кожен день європейської гонки був для латвійського чемпіонату окремим етапом. Екіпажам за один уікенд надавалася можливість набрати в два рази більше залікових балів.


  Після невдалого попереднього етапу екіпаж Eurolamp WRT налаштований був взяти якомога більше залікових балів на кожному з етапів.
Третій етап розпочався в суботу на околицях містечка Талсі і саме він показав попередній розклад сил в чемпіонаті. У боротьбу за перемогу на етапі екіпажу Валерія Горбаня і Сергія Ларенса втрутитися не вдалося, але відіграна одна позиція по ходу дня принесла важливі бали за п'яте місце в заліку латвійського чемпіонату. Перемогу на етапі здобув екіпаж Георга Гроса.

  Четвертий етап латвійської першості перемістив учасників ближче до балтійського узбережжя і додав більше прохолоди і опадів у вигляді дощу.
Зі старту екіпаж Eurolamp WRT закріпився на третьому місці в заліку, але в подальшому суперники відсунули українсько-естонський екіпаж на четверту сходинку. До кінця гонки позиція була збережена, а все атаки литовця Вайдотаса Жали були успішно відбиті.
  Впевнену перемогу на четвертому етапі оформив Олівер Сольберг. Юний представник зіркового прізвища ще більше зміцнив лідерство в Чемпіонаті Латвії з ралі.


  Після насичених вихідних латвійська першість бере паузу до середини липня, але боротьба екіпажу Eurolamp WRT продовжиться вже в Чемпіонаті Естонії з ралі, який пройде в Раквере в середині червня.

 

Прес-реліз Eurolamp WRT