14-15 червня в містечку Раквере відбувся третій етап чемпіонату Естонії з ралі. На старт Grossi Toidukaubad Viru Ralli вийшли 66 екіпажів. В якості діючих чемпіонів і єдиним представником України прибув на північ Естонії екіпаж Валерія Горбаня і Сергія Ларенса. Ще до старту було відомо, хто буде боротися за перемогу з представниками Eurolamp WRT.

 

  Так,естонець Георг Гросс має в своєму розпорядженні новітню специфікацію Ford Fiesta WRC, а також чудово знає кожен куточок траси, яку частково і проектував.

 

  Саме ці два екіпажі і задали тон в гонці з першої спецділянки. За підсумками першого дня гонки екіпаж Eurolamp WRT утримував другу сходинку  абсолютного заліку. Другого дня сім спецділянок з десяти мали дати остаточну відповідь щодо переможця та призерів гонки.

 

  Фінальний день Viru Ralli, на жаль, не порадував боротьбою за перемогу і пройшов для екіпажу Валерія Горбаня і Сергія Ларенса стабільно і без суттєвих зрушень.

  Три заключних спецділянки гонки пройшли без пригод і будь-яких змін в групі лідерів. Завершальну спецділянку краще всіх подолав екіпаж Валерія Горбаня та Сергія Ларенса, а за підсумками гонки екіпаж завоював срібні нагороди. Перемогу оформив вже в п'ятий раз екіпаж Георга Гросса. Бронзу Viru Ralli вдалося утримати естонцю Раулю Йетсу.

 

  Наступний етап пройде в середині липня - поблизу Отепя і Тарту відбудеться культове для балтійського регіону Rally Estonia.

 

  Прес-реліз Eurolamp World Rally Team