13-14 липня Eurolamp World Rally Team візьме участь в найяскравішій та видатній гонці цього сезону - Rally Estonia.
  В цьому році Rally Estonia має статус WRC promo і може похвалитися представниками всіх заводських команд Чемпіонату Світу з ралі, які є в списку заявлених. Вісім екіпажів вийдуть на старт гонки за кермом автомобілів категорії WRC, сім з них - на техніці останньої генерації. Екіпаж Eurolamp World Rally Team буде єдиним представником України серед учасників, які виступають на техніці найвищого рівня підготовки.

Ніхто не приховує, що естонська гонка для світових зірок - це тренування перед фінським етапом Чемпіонату світу з ралі.

  Крім почесного статусу промо-етапу WRC, гонка є і етапом двох національних чемпіонатів: латвійського (п'ятий етап) і естонського (четвертий етап).
Мета екіпажу Валерія Горбаня і Сергія Ларенса - набрати якомога більше залікових балів в кожному з етапів і поліпшити турнірне становище в обох першостях. Завдання це досить складне, враховуючи, що на призові місця претендують півтора десятка дуже сильних екіпажів.

 

  Всього на участь в гонці подали заявку 105 екіпажів з 15 країн.

  Два повноцінних дня гонки, 15 спецділянок і майже 152 кілометри гоночної дистанції чекають екіпажі в суботу та неділю, 13 та 14 липня.

 

  Прес-реліз Eurolamp World Rally Team.

Анонсы

 07-08 вересня - V етап Чемпіонату України з ралі та ІV етап "Кубоку Карпат" з ралі - «VІ Ворота України»

  26-27 липня - IV етап Чемпіонату України з ралі, 2-й та 3-й етапи "Кубку Карпат". 4st round of Ukrainian rally Championship and the 2nd and 3rd rounds of Carpathians Cup 2019XVI Rally Galicia»