Подвійна програма виступів Tsunami RT Centro Porsche Padova (участь в серіях Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France) забезпечила українській команді непростий старт сезону, який можна назвати справжнім «марафонським спринтом». Важко якось інакше назвати графік, за яким Tsunami RT отримала чотири гоночних уїк-енди поспіль в різних країнах – Італії, Бельгії, Франції і Нідерландах. Зараз цей тривалий марш-кидок нарешті наблизився до завершення – позаду вже три етапи італійської та французької серій, які стали на рідкість успішними для нашої команди (п’ять перемог в шести гонках, лідерство в трьох з п’яти основних заліків).

Тепер в цій серії стартів залишився тільки етап Porsche Carrera Cup France, який відбудеться 18-20 травня на голландській трасі Circuit Zandvoort. І після цього настане перерва на цілих півтора тижні...

  Зараз Зандворт не є таким популярним, як німецький Nürburgring-Nordschleife, бельгійський Circuit de Spa-Francorchamps або італійський Autodromo Nazionale Monza, але все ж має гідну історію – траса була відкрита в 1948 році, пізніше тридцять разів приймала гонки Формули-1. У 90-х роках автодром пройшов капітальну реконструкцію, при цьому вдалося зберегти ту ж саму довжину кола (половина траси залишилася незмінною), хоча загальна площа гоночного комплексу скоротилася майже в два рази. Але середня швидкість на колі все ж помітно знизилася – приблизно на 25-30 км/год для болідів Формули-1. На даний момент основний варіант Circuit Zandvoort налічує 13 поворотів і 4307 м гоночного кільця (раніше було 19 поворотів і 4252 м).

  На відміну від бельгійського раунду Porsche Carrera Cup France, Tsunami RT вирушить на етап в Нідерландах з двома пілотами – з Алессіо Роверою і Томмазо Москою (для нього спочатку були заплановані тільки старти в Porsche Carrera Cup Italia). Цікаво, що Ровера раніше не виступав на Circuit Zandvoort, але має чималий досвід пілотування в гонках Porsche 911 GT3 Cup Type 991 як з ABS (в італійській серії), так і без неї (у французькій). Моска ж, в свою чергу, рік назад побував в Зандворті (під час виступів в Audi Sport TT Cup), де записав на свій рахунок поул і фініш на подіумі, але при цьому ніколи не стартував у перегонах на Porsche 911 GT3 Cup без антиблокувальної системи. Тобто обох наших пілотів чекає велике випробування голландською трасою!

  Алессіо Ровера: «Ніколи раніше не бував на цій трасі, тому вільні тренування будуть для нас дуже важливі. Поки що всі мої знання про Circuit Zandvoort отримані тільки завдяки кільком заїздам на гоночному симуляторі, але перше враження – це дійсно дуже складний трек, зі своїм особливим характером».

  Томмазо Моска: «Я в Зандворті виступав лише один раз, в гонках Audi Sport TT Cup – тоді вдалося приїхати на подіум в першій гонці і завоювати поул у другій. Гадаю, буде дуже і дуже цікаво!»

  Зараз Ровера лідирує в Porsche Carrera Cup France – після перемоги і третього місця в Спа він набрав 38 очок. Його головними суперниками будуть чемпіон серії Жюльєн Андлауер (37 очок) і Валентин Ассе-Кло (32). У командному заліку Tsunami RT, представлена лише одним пілотом (у французькій серії в залік йде сума результатів двох пілотів), займає четверте місце з 38 очками. Програма раунду в Зандворте стандартна – два тренування в п’ятницю, дві кваліфікації і гонка в суботу, ще одна гонка в неділю.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
П’ятниця, 18 травня
14.40-15.20 – вільні тренування, сесія 1 (40 хвилин)
17.00-17.40 – вільні тренування, сесія 2 (40 хвилин)

  Субота, 19 травня
11.30-11.45 – перша кваліфікація (15 хвилин)
11.50-12.05 – друга кваліфікація (15 хвилин)
18.25 – перша гонка (30 хвилин)

  Неділя, 20 травня
11.35 – друга гонка (30 хвилин)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Circuit de Spa-Francorchamps можна побачити на офіційній сторінці Porsche Carrera Cup France в Facebook https://www .facebook.com /PorscheCarrera CupFrance

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http :// tsunami -rt.com/
https://www. facebook. com/Tsunami.RT

  Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

  Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)