У найближчі вихідні, 6-7 жовтня, в Імолі на відомій трасі Autodromo Enzo e Dino Ferrari відбудеться фінальний раунд Porsche Carrera Cup Italia, який стане основним елементом місцевого Porsche Festival (присвяченого 70-річчю легендарної німецької марки). Як завжди, одним з головних учасників цього великого гоночного свята стане українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova, яка продовжує боротьбу за найвищі титули та призові місця в італійській серії – як в особистому і командному заліках, так і в Michelin Cup (дивізіоні для джентльмен-пілотів ).

Найцікавіше, що вперше за чотири місяці Tsunami RT нарешті збереться в повному складі – на трасі Імоли з’являться всі три італійці, тобто Алессіо Ровера, Томмазо Моска і Алекс де Джакомі. В останній раз така подія відбулася аж в червні в Мізано, на четвертому етапі Porsche Carrera Cup Italia…

  У цьому сезоні італійський монокубок Porsche відкриває і закриває свою програму на Autodromo Enzo e Dino Ferrari – перший етап серії 2018 року відбувся в Імолі майже півроку тому (в кінці квітня), тут ж пройде і сьомий, фінальний раунд. Цей гоночний трек чудово знайомий вболівальникам ще з тих часів, коли чверть століття приймав у себе етапи чемпіонату світу Формули-1, «Гран-Прі Італії» (1980) і «Гран-Прі Сан-Марино» (1981-2006).   Незважаючи на всі численні перебудови і модернізації, які повинні були суттєво знизити середню швидкість, траса досі залишається однією з найшвидших в Італії та Європі. Крім того, Autodromo Enzo e Dino Ferrari через деякі специфічні особливості вимагає від пілотів особливої уваги під час заїздів на цій трасі. По-перше, це один з небагатьох гоночних треків Європи, де рух йде проти годинникової стрілки (лівих поворотів більше, ніж правих). По-друге, в багатьох поворотах є високі поребрики, які змушують будь-кого приділяти особливу увагу точності пілотування – адже помилка при заїзді на край траси може дорого коштувати.

  Алессіо Ровера: «В Імолі на такому автомобілі, як Porsche, треба постійно атакувати, причому особливу увагу слід приділяти успішному проходженню поребриків в поворотах. Крім того, тут особливо важливо стартувати з поул-позиції – обганяти в Імолі дійсно складно».

  Томмазо Моска: «Моя нога вже краще себе почуває. Я досі багато тренуюся і вже встиг на попередньому етапі взяти участь в змаганнях».

  В особистому заліку Porsche Carrera Cup Italia Алессіо Ровера посідає друге місце (108 очок) і залишається одним з головних претендентів на чемпіонський титул (попереду йде тільки Джанмарко Куаресміні з 113 очками). Найдивовижніше, що Ровера в цьому році в італійській серії зміг виступити тільки на чотирьох етапах з шести, але при цьому набрав майже стільки ж очок, скільки і його суперники, які стартували в усіх шести раундах! На четвертій позиції в абсолюті перебуває Томмазо Моска (87 очок). Алекс де Джакомі йде другим у Michelin Cup з 72 очками і в фіналі його чекає битва за титул віце-чемпіона з Марко Кассарою (68 очок). У командному заліку Tsunami RT займає третє місце з 131 очками.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
  Субота, 6 жовтня
09.45-10.45 – вільні тренування (60 хвилин)
13.15-13.45 – перша кваліфікація (30 хвилин)
13.50-14.00 – друга кваліфікація (10 хвилин, для 10 кращих пілотів)
17.30 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 7 жовтня
12.30 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Autodromo Enzo e Dino Ferrari можна побачити на сайті http ://www. carreracupitalia.it

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http: //tsunami -rt.com/
https:// www. Facebook .com/Tsunami.RT

  Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

  Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)