Позаду довге міжсезоння, яке тривало рівно півроку – останні бойові старти Tsunami RT Centro Porsche Padova відбулися минулого року в кінці жовтня на Circuit Paul Ricard, де пройшов фінальний раунд Porsche Carrera Cup France. Зараз, після двох серій офіційних тестів, на Misano World Circuit Marco Simoncelli (Porsche Carrera Cup Italia) і Circuit de Nevers Magny-Cours (Porsche Carrera Cup France), найближчими днями українська команда розпочне свій великий гоночний сезон 2017 року – 28-30 квітня в Імолі на Autodromo Enzo e Dino Ferrari відбудеться перший етап

 італійської серії Porsche Carrera Cup!

  Майже місяць тому був представлений оновлений склад Tsunami RT Centro Porsche Padova, кольори якої в Італії захищатимуть три італійських пілоти – Алессіо Ровера (21 рік), Ліно Курті (30 років) і його молодший брат Карло Курті (28 років). Лідером нашої команди стане Ровера, який минулого року за підсумками сезону завоював третє місце в Porsche Carrera Cup Italia і став найкращим дебютантом серії. І якщо в 2016 році він програв битву за титул французу Кому Ледогару з Tsunami RT Centro Porsche Padova, то зараз Алессіо має намір боротися за чемпіонську корону – цього разу вже в складі нашої команди!

  Алессіо Ровера: «Ми відмінно працювали на тестах і тепер готові перемагати - дуже хочу разом з командою з самого старту стати лідером в чемпіонаті! Я дуже люблю Імолу, це така цікава траса, зі складними поворотами. На ній дуже складно обганяти, тому кваліфікація дуже важлива. Протягом усього кола пілоту потрібно бути дуже уважним і точним, щоб бездоганно проїхати коло. Тут так легко помилитися!»

  Специфічний характер Autodromo Enzo e Dino Ferrari добре відомий багатьом пілотам і шанувальникам гонок – нестандартні повороти (складної конфігурації і з високими поребриками), які вимагають особливої уваги пілотів, бо будь-який ризикований маневр може завершитися або пошкодженням шин і автомобіля, або значними втратами часу на колі. Крім того, в Європі не так й багато гоночних трас, на яких рух по кільцю скеровано проти годинникової стрілки.

  Як ми вже повідомляли раніше (під час передсезонних тестів на початку квітня), організатори Porsche Carrera Cup Italia вирішили згорнути свій минулорічний експеримент з форматом змагань – коли гоночний уїк-енд складався з трьох заїздів (дві спринтерські і одна довга гонка). У 2017 році італійська серія повернеться до свого звичного формату – двоступенева кваліфікація і дві півгодинні гонки (28 хвилин + 1 коло). Програма змагань в Імолі буде виглядати наступним чином – в п'ятницю вільні тренування, субота стане найбільш насиченою (дві кваліфікації і гонка), потім в неділю пройде друга гонка.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
П'ятниця, 28 квітня
18.30-19.15 – вільні тренування

  Субота, 29 квітня
11.10-11.35 – перша кваліфікація
11.40-11.55 – друга кваліфікація (для 8 кращих пілотів)
18.40 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 30 квітня
11.10 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Autodromo Nazionale Monza можна побачити на сайті http: //www. carreracupitalia.it

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami -rt.com/
https:// www. facebook.com/ Tsunami.RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)