Інтенсивний початок сезону вже став справжньою традицією для команди Tsunami RT Centro Porsche Padova, яка вже кілька років поспіль виступає в двох серіях одночасно – Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France. Не став винятком сезон 2017 року – тільки-но в Імолі завершився стартовий раунд італійської серії, як команда негайно вирушила до Бельгії, де вже найближчими днями, 4-6 травня, на легендарній трасі Circuit de Spa-Francorchamps відбудеться перший етап Porsche Carrera Cup France.

  У французькій серії українська команда представлена двома пілотами – її новим лідером, італійцем Алессіо Роверою (який вже встиг в минулі вихідні в Імолі записати на свій рахунок подіум і два найшвидших кола), і французом Тома Ніколлем (який цього року перейшов в Porsche Carrera Cup France з міжнародної серії Blancpain GT Series). Цікаво, що для обох це буде перший виступ в Спа-Франкоршамі за кермом автомобілів Porsche 911 GT Cup Type 991 – гонка повинна стати справжнім викликом для них. Крім того, для Ровери цей раунд стане першою зустріччю на одній трасі з його колегами з Porsche Carrera Cup France.

  Траса в Спа-Франкоршамі не вперше приймає у себе етапи національних серій Porsche Carrera Cup, причому зазвичай в якості «приправи» до марафонським гонок – або «24 годин Спа» (одного з найстаріших добових марафонів в історії автоспорту), або «6 годин Спа» (етапу FIA World Endurance Championship). Для Tsunami RT це буде вже третій поспіль візит до Бельгії – до того команда з'являлася на Circuit de Spa-Francorchamps як в рамках Porsche Carrera Cup Italia (2015 рік), так і Porsche Carrera Cup France (2016 рік).

  Як правило, якщо ті чи інші змагання отримують статус «гонок підтримки» перед гонками вищого рангу (на кшталт Формули-1, «24 годин Ле-Ману» або «24 годин Спа» та інших), формат гоночного уїк-енду зазвичай «перекроюють» таким чином, щоб провести все у вигляді великого загального автоспортивного свята. Не став винятком і раунд Porsche Carrera Cup France, який «переїхав» на добу назад в порівнянні з традиційним графіком – вільні тренування в четвер, кваліфікація і перша гонка в п'ятницю, друга гонка в суботу.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
Четвер, 4 травня
11.05-11.45 – вільні тренування (сесія 1)
16.05-16.45 – вільні тренування (сесія 2)

П'ятниця, 5 травня
10.25-11.10 – кваліфікаційні заїзди
15.00-15.30 – перша гонка

Субота, 6 травня
11.40-12.10 – друга гонка

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami -rt.com/
https:// www. facebook. com/Tsunami.RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)
Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)