Другий етап Porsche Carrera Cup Italia, який пройде 2-4 червня на трасі Misano World Circuit Marco Simoncelli, обіцяє посісти окреме місце в історії Tsunami RT Centro Porsche Padova – адже в Мізано українська команда вперше за весь час виступів в цій серії виставить відразу чотири машини!Основний склад Tsunami RT був сформований майже два місяці тому – статус лідера команди отримав

італієць Алессіо Ровера (21 рік), його напарниками стали співвітчизники, брати Курті, Ліно (30 років) і Карло (28 років). Завдання між ними розподілені наступним чином – Ровері належить боротися за вищий титул (на першому етапі в Імолі він уже завоював подіум, завдяки чому займає четверте місце в загальному заліку серії), брати Курті повинні якнайшвидше освоїтися в новій для себе серії і набирати очки.

  У Мізано в складі нашої команди повинен виступити ще один італійський юніор – 19-річний Маттео Гонфіантіні, якого чекає дебют на техніці категорії GT. До того він виступав у картингу, потім провів три сезони в різних серіях – Formula Renault Alps, Trofeo Maserati, Mitjet Italian Series... Якраз в серії Mitjet минулого року Маттео досяг найбільших успіхів – став четвертим в своєму дивізіоні (Piloti B, де здобув три перемоги і чотири рази фінішував на подіумі), а також завоював титул віце-чемпіона в молодіжній категорії (для учасників молодших 20 років).

  Траса в Мізано має велику історію – вона була побудована на початку 70-х, перші гонки прийняла влітку 1972 року. І за ці 45 років зазнала чимало змін – дві великі реконструкції гоночного треку (в 1993 і 2006 роках) і два перейменування (до 2006 року трек носив назву Circuito Internazionale Santa Monica, потім перетворився в Misano World Circuit, а з 2012 року став Misano World Circuit Marco Simoncelli). Довжина гоночного кільця тільки зростала – в 1972 році коло налічувало 3488 м, в 1993 році дистанцію збільшили до 4060 м. А при реконструкції 2006 року кільце не тільки подовжили до 4180 м, а й «переорієнтували» в протилежному напрямку – тепер все гонки йдуть за годинниковою стрілкою (а не навпаки, як раніше).

  Розклад гоночного уїк-енду стандартний: дві вільні тренування в п'ятницю (30 хвилин для учасників заліку Michelin Cup і 45 хвилин для всіх без винятку); в суботу вранці двоступенева кваліфікація (25+15 хвилин), ввечері перша гонка; в неділю друга гонка.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
П'ятниця, 2 червня
13.55-14.25 - вільні тренування (залік Michelin Cup)
18.15-19.00 - вільні тренування (для всіх)

  Субота, 3 червня
10.40-11.05 – перша кваліфікація
11.10-11.25 – друга кваліфікація (для 8 кращих пілотів)
18.45 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 4 червня
10.45 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Misano World Circuit Marco Simoncelli можна побачити на сайті http ://www .carreracupitalia.it

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami- rt.com/
https:// www. Facebook .com/Tsunami.RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)
Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)