Вже за кілька днів, 20-22 жовтня, на легендарній італійській трасі Autodromo Nazionale di Monza відбудеться фінальний раунд Porsche Carrera Cup Italia, який нарешті дасть відповідь на питання – хто ж стане чемпіоном серії, Алессіо Ровера (Tsunami RT Centro Porsche Padova) чи Ріккардо пера (Ebimotors)? До того, в командному заліку очікується не менш жорстка боротьба – на вищий титул в цій номінації претендують Tsunami RT Centro Porsche Padova, Ebimotors і Dinamic Motorsport!

  Найскладніша ситуація склалася в абсолютному заліку, де лідирує Ріккардо Пера (162 очки), а його головний суперник Алессіо Ровера набрав 149 очок. По-перше, в залік за підсумками сезону йдуть 13 кращих результатів з 14 – вже відомо, що Пера в цьому випадку взагалі не втрачає очок, а у Ровери «під питанням» лишається один пункт. Таким чином, Алессіо в двох гонках в Монці необхідно набрати мінімум на 15 очок більше, ніж Ріккардо. По-друге, як стало відомо, Пера за «брудну» гру на попередньому етапі в Мюджелло (тоді він постійно намагався вибити з траси Роверу і не пропустити його вперед) отримав покарання – в першій гонці в Монці він втрачає десять місць на старті (наприклад, якщо Ріккардо в кваліфікації посяде друге місце, то на стартовій решітці опиниться тільки дванадцятим).

  У командному заліку теж спостерігається досить-таки заплутана картина – три команди вклалися в інтервал 19 очок. Лідирує Ebimotors (155 очок), потім йдуть Tsunami RT Centro Porsche Padova (144) і Dinamic Motorsport (136) – при наявності чималої порції везіння чи невезіння будь-яка з трьох команд в стані піднятися на вищу сходинку подіуму за підсумками сезону. У категорії бізнес-драйверів (Michelin Cup) чемпіон і другий призер визначилися достроково – вищий титул завоював Іван Якома, «срібло» дісталося Алессандро де Джакомі. А ось на третє місце можуть претендувати зразу четверо – серед претендентів є ще один пілот Tsunami RT Centro Porsche Padova, італієць Ліно Курті (зараз посідає четверту позицію з 43 очками).

  Траса в Монці давно стала однією з легенд світового автоспорту і відома всім шанувальникам гонок. По-перше, це один з найстаріших автодромів світу, який вперше прийняв гонки майже століття тому – у вересні 1922 року. Є тільки два старших гоночних треки – британський Brooklands (відкритий в 1907 році, приймав змагання до 1939 року, зараз перетворений на автоспортивний і авіаційний музей) і Indianapolis Motor Speedway в США (побудований в 1909 році, досі приймає легендарну гонку «500 миль Індіанаполісу»). По-друге, навіть після численних реконструкцій (з'явилися повільні повороти на кшталт Variante del Rettifilo або Variante della Roggia) Монца все одно залишається однією з найшвидших трас світу – саме на ній був показане найшвидше коло в історії Формули-1, коли бразилець Рубенс Баррікелло 11 вересня 2004 року на Ferrari F2004 показав в кваліфікації «Гран-Прі Італії» час 1.20,089 (що дало карколомну середню швидкість 260,395 км/год)!

  Після недавнього «ущільнення» програми на попередньому етапі в Мюджелло організатори в Монці знов повернулися до традиційного формату гоночного уїк-енду Porsche Carrera Cup Italia: в п'ятницю вільні тренування; в суботу – двоступенева кваліфікація і перша гонка; в неділю – друга гонка, після якої будуть остаточно підведені підсумки сезону і визначені чемпіони/призери в усіх номінаціях.

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
П'ятниця, 20 жовтня
12.05-12.35 – вільні тренування Porsche Carrera Cup Italia (залік Michelin Cup)
16.25-17.10 – вільні тренування Porsche Carrera Cup Italia (для всіх)

Субота, 21 жовтня
11.05-11.30 – перша кваліфікація Porsche Carrera Cup Italia
11.35-11.50 – друга кваліфікація Porsche Carrera Cup Italia (для 8 кращих пілотів)
17.45 – перша гонка Porsche Carrera Cup Italia (28 хвилин + 1 коло)

Неділя, 22 жовтня
13.00– друга гонка Porsche Carrera Cup Italia (28 хвилин + 1 коло)

Пряму трансляцію зі перегонів на Autodromo Nazionale di Monza можна побачити на сайті http://www .carreracupitalia.it

Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami -rt.com/
https:// www.faceboo k.com/Tsunami.RT

  Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)
  Павло Скобленко (прес-служба Tsunami RT)