В кінці серпня українська Eurolamp World Rally Team проведе черговий виїзд в околицях містечка Виру, що на півдні Естонії. Louna Eesti Ralli 2019 цього року буде останнім спільним етапом чемпіонатів Латвії та Естонії з ралі. Саме на естонській землі і відбудеться фінальний етап латвійського чемпіонату. Залікові бали в цій гонці будуть нараховуватися з підвищеним коефіцієнтом, але боротьба в чемпіонаті буде вирішуватись тільки за бронзові та срібні нагороди.

Екіпаж Валерія Горбаня та Сергія Ларенса утримує другу сходинку в абсолютному заліку, а протистояти йому на латвійському фронті буде давній суперник - Георг Гросс.
  Залік естонського першості радує наявністю в списку заявлених зоряного ветерана - Мікко Хірвонена. Фінський гонщик може піднести сюрпризи в розподілі місць по фінішу гонки і змінити плани претендентів на титул абсолютного чемпіона. Тривимірний характер спецділянок «Південної Естонії» досить суворий і в будь-який момент може кардинально поміняти плани фаворитів.

  Другий екіпаж команди в складі Дениса Лохмана і Івана Мішина вийде на старт також в двох заліках. Для Дениса це буде перший старт за межами України, раніше український спортсмен провів інтенсивну тестову програму за підтримки Eurolamp World Rally Team. Український екіпаж виведе на старт техніку класу N4.
  Гонка стартує в п'ятницю, 30 серпня трьома спецділянками, а основний день пройде в суботу, 31 серпня вже на восьми швидкісних відрізках. 79 екіпажам належить подолати 425 кілометрів дистанції, з яких 110 кілометрів будуть змагальними.

 

  Прес-реліз Eurolamp World Rally Team.