Фінальний етап Чемпіонату Естонії з ралі традиційно пройде на острові Сааремаа - ця подія відбудеться 11-12 жовтня. П'ятдесят друге за рахунком видання однойменної гонки Saaremaa Rally збере на старті більше півтори сотні екіпажів і в черговий раз визначить абсолютного чемпіона Естонії з ралі.

  Передбачалося, що всі три претенденти на корону мали зустрітися на трасах в околицях Курессааре. На жаль, не зможе захистити свій титул екіпаж Eurolamp World Rally Team, оскільки ряд невідкладних питань унеможливив виступ Валерія Горбаня в дати проведення Saaremaa Rally. Екіпаж і команда шкодують, що не зможуть вийти на старт найстарішої і найбільш відомої гонки Естонії, щоб порадувати своїх уболівальників яскравою і захоплюючою боротьбою.

  Таким чином, на фінальному раунді естонської першості будуть вести боротьбу за титул абсолютного чемпіона Естонії з ралі тільки Олівер Сольберг і Георг Гросс. До останнього моменту було під питанням і участь Олівера в гонці, але свіжоспечений дебютант Чемпіонату Світу з ралі значиться в списку екіпажів під номером один.

 

  Прес-реліз Eurolamp World Rally Team.