Не минуло й тижня після офіційних тестів Porsche Carrera Cup Italia в Мізано, як українська команда Tsunami RT Centro Porsche Padova взяла участь у черговій офіційній тестової серії – цього разу в рамках серії Porsche Carrera Cup France. Заїзди відбулися 10 квітня на відомій трасі Circuit de Nevers Magny-Cours, яка в 1991-2008 роках приймала у себе Гран-Прі Франції в Формулі-1. Тоді ж і став відомий початковий варіант складу пілотів Tsunami RT Centro Porsche Padova у французькій серії.

  Як і в Porsche Carrera Cup Italia, лідером нашої команди у Франції стане 21-річний італієць Алессіо Ровера, якому цього року доведеться битися на двох фронтах. Його напарником в Porsche Carrera Cup France буде 30-річний француз Тома Ніколль, який останнім часом виступав в міжнародній серії Blancpain GT Series за кермом таких автомобілів, як BMW Z4 GT3 і Ferrari 458 Italia GT3.

  Кращим сезоном в кар'єрі Ніколля став 2014 рік, коли Тома разом з швейцарцем П'єром Хірші на BMW Z4 GT3 виступав в Coupe de France FFSA GT і боровся за вищий титул в цій серії. Однак той успіх став неповним і навіть скандальним – спочатку екіпаж був оголошений переможцем серії, але через два тижні FFSA провела повторний перерахунок очок, після чого перемістила дует Ніколль-Хірші на друге місце в загальному заліку. Внаслідок цього у багатьох автоспортивних базах даних і досьє досі зберігається різнобій – одні вважають чемпіонами Тома Ніколля і П'єра Хірші, інші прийняли рішення FFSA і переможцями серії називають Жіля Дюкена і Філіппа Колансона.

  Програма тестів була розрахована на те, щоб пілоти і команди провели максимум часу на гоночній трасі. Зранку запланована перша, майже тригодинна серія тестів (з 9.00 до 11.55), після невеликої перерви – друга (з 14.00 до 18.00). Таким чином, протягом дня учасникам були виділені майже сім годин, які можна було повністю присвятити роботі з шинами і налаштуваннями Porsche 911 GT3 Cup Type 991. Нашу команду на тестах представляв тільки Тома Ніколля (заявлений в заліку Дивізіону В), який знайомився з новим для нього автомобілем – раніше він ніколи не виступав в гонках на Porsche.

  У 2017 році формат гоночного уїк-енду в Porsche Carrera Cup France залишиться приблизно таким же, як і в попередні роки. Але є деякі зміни, пов'язані, переважно, з проведенням кваліфікацій – організатори кожного етапу можуть вибирати один з чотирьох варіантів формату кваліфікаційних сесій. На відміну від минулого року, коли з шести етапів Porsche Carrera Cup France лише два відбулися у Франції, серія в 2017 році буде орієнтована на домашні траси – лише два раунди пройдуть за кордоном, в Бельгії та Іспанії. Цього року заплановано шість етапів – п'ять стандартних (з двома гонками по 30 хвилин, зі стартом з місця) і один марафонський (перед «24 годинами Ле-Мана», одна 45-хвилинна гонка, старт з ходу). Сезон стартує за кілька тижнів на знаменитій бельгійській трасі Circuit de Spa-Francorchamps (4-6 травня).

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http: //tsunami -rt.com/
https: //www. facebook. com/Tsunami.RT

Фото Porsche Carrera Cup France - Alexis Goure

Павло Скобленко Прес-служба Tsunami RT