Трускавець підтверджує звання автоспортивної Мекки. Вже 23-25 березня 2018 року місто вдруге прийматиме перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавець». Минулого року формат змагань, що пройшли просто центральними вулицями міста, охрестили вітчизняним аналогом ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени переконалися - це один з найскладніших етапів за всі роки проведення гірських перегонів в незалежній Україні. Глядачам перегони сподобалися.

Незважаючи на те, що початок туристичного сезону у місті припадає на кінець квітня – початок травня, за дві доби змагань, перегони наживо прийшли подивитися близько 8000 глядачів. Решта – спостерігали за подією у прямому ефірі трансляції з 4 камер. Унікальність гірських перегонів полягає у дистанції – її довжина близько 3-х кілометрів, перепад висот – від 50 до 200 метрів та складності проходження траси змагань. У гірських перегонах в автомобілі знаходиться
тільки один пілот, який долає трасу по пам'яті.
  Оскільки траса змагань проходить через центра міста, особливу увагу приділяють безпеці. Тож аби уникнути випадковостей, у місті на період змагань буде
обмежено рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття містян та гостей повідомлять заздалегідь.
  За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці вже давно стали справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння організаторам виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі можуть слідувати за стартом та перебігом змагань.
  Змагання складатимуться з 2-х днів і відкриються 23 березня урочистим заходом на центральній площі Трускавця. Перший етап Ч/У з гірських перегонів стартує вулицями міста 24 березня. Урочисте відкриття 23.03.2018 о 19 годині на площа Незалежності біля Центрального кювету.
  Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату
перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників. Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів.

Контакти для ЗМІ:
Директор Галицького Автомобільного Клубу Медіа- директор
Сергій Єженков та Юлія Матвєєва
067 455 34 44, 067 288 78 72
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.