Автомобільна Федерація України запрошує на Урочисту церемонію нагородження переможців та призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту.

  У суботу, 21 грудня 2019 року, о 13:00 в Колонній залі Київської міської ради відбудеться Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів Чемпіонатів та Кубків України з автомобільного спорту. Для усієї автоспортивної громади України це є найважливіша та найвизначніша подія, під час якої буде нагороджено більше 300 переможців із усієї України у різних дисциплінах та номінаціях за підсумками 2019 року.

  Церемонія традиційно викликає великий громадський резонанс, на ній збираються спортсмени, фахівці, промоутери та спортивні судді, команди та партнери FAU, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації та всі ті, хто є серцем української автоспортивної родини.

На урочисте відкриття запрошені:

o Голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Андрій Кожем'якін
o Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський;
o Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко;
o Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка;
o Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.
  У 2019 році Автомобільна Федерація України, національна спортивна федерація з автомобільного спорту, разом з партнерськими автомобільними клубами зі всієї України, і за підтримки численних партнерів та місцевих органів влади провела 141 змагання з автомобільного спорту, в яких спортсмени стартували кожні вихідні протягом лютого-листопада 2019 року, в тому числі відбулось 14 Чемпіонатів та Кубків України з гірських гонок, дрег-рейсингу, дріфтингу, картингу, кільцевих гонок, кросу, міні-ралі, ралі, слалому, тайм-аттак, трекових гонок та трофі-рейдів, низка національних серій у різних дисциплінах автоспорту, в тому числі серед аматорів. Під час 70 етапів Чемпіонатів та Кубків України взяло участь більше 3000 спортсменів з усіх регіонів України.
  У 2019 році Міжнародна Автомобільна федерація FIA провела перші Всесвітні автоспортивні ігри, у яких взяли участь 50 національних команд країн зі всіх континентів світу. Національна команда України посіла високе третє загальнокомандне місце (поділивши його з командами Нідерландів та Японії).
У індивідуальному заліку Дмитро ІЛЛЮК (м. Одеса) виборов перше місце у змаганнях з дріфтингу, за що його було нагороджено першою золотою медаллю перших Всесвітніх автоспортивних ігор, а юніори Вероніка КОНОНЕНКО (м. Київ) та Георгій КРАСЬКО (м. Чернігів) - 13 місце у змаганнях з картингу з 29 команд учасниць.
Автомобільні змагання завжди привертають увагу численних вболівальників, читачів та телеглядачів, користувачів соціальних мереж.

  Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу!
  Офіційний початок о 13:00!
  Акредитація ЗМІ обов’язкова: Олександр Фельдман 067 480 9009 або Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  Автомобільна Федерація Україні – на захисті інтересів всіх автомобілістів!

  Прес-служба FАU