На картодромі 7 Laghi kart в Італії 13-15 листопада пройшли одні з найпрестижніших світових перегонів Trofeo Andrea Margutti.
  Вже 31-й раз компанією Parma motosport проводиться цей загальновідомий Європейський Кубок в пам'ять молодого пілота Андреа Маргутті. Велика кількість картингових чемпіонів закарбували своє ім'я в залі слави цієї події, що стало для них як черговою сходинкою їх спортивного шляху , так і трампліном до Формули 1.


  У категорії Х30 Junior 11-річний український пілот Олександр Бондарев, стартувавши з 5-Ї позиції, у запеклій боротьбі зміг у Фіналі піднятись на 2-у сходинку п’єдесталу пошани. Таким чином для Олександра продовжується серія надзвичайно вдалих виступів на міжнародній гоночній арені та подіумів у найвідоміших картингових Європейських Серіях та Гонках. Нагадаємо, що Олександр в цьому сезоні виступає в новому, більш потужному класі, серед пілотів які, як правило, на 2-3 роки старші за нього.


  В найпотужнішому класі KZ-2 в гонці приймали участь відразу два українця - В‘ячеслав Путятін та Микита Фурніка. У фінальній гонці та за результатами змагань В’ячеслав Путятін входить у Топ-5 на і також займає сходинку на п’єдесталі.


  Щирі вітання нашим пілотам!!!
  Повні результати за посиланням:
http://youcrono .it/Pagina/3168/RisultatiMargutti2020
  Детальна інформація на сторінка х пілотів
https://www. facebook.com/PilotBondarev
https://www. Facebook . com/SPutyatin

Микола Гой
Проект UkrKarting