Найближчими днями, 15-17 червня, Tsunami RT Centro Porsche Padova відвідає в Ле-Мані легендарну трасу Circuit de la Sarthe, яка приймає великі змагання лише один раз на рік – знаменитий марафон «24 години Ле-Мана»! І одним з основних елементів цього фантастичного фестивалю швидкості і витривалості стане велика гонка Porsche Carrera Cup, яка є етапом відразу трьох серій одночасно –

Porsche Carrera Cup France (де нашу команду представляють італієць Алессіо Ровера і француз Тома Ніколль), Porsche Carrera Cup Great Britain та Porsche GT3 Cup Challenge Benelux.

  В Porsche Carrera Cup France цього року вже другий поспіль етап серії стає невід'ємною частиною легендарних марафонських гонок. Більше місяця тому стартовий раунд французької серії був включений в програму гонки «24 години Спа» на відомому треку Circuit de Spa-Francorchamps в Бельгії, зараз прийшла черга найстарішого в світі марафону – «24 години Ле-Ману», який давно став однією з ікон світового автоспорту! І далеко не завжди є можливість насправді спробувати свої сили на «справжній» трасі в Ле-Мані – тобто не на малому кільці Circuit Bugatti (досить повільному треку довжиною 4185 м), а на знаменитому надшвидкісному Circuit de la Sarthe (13629 м) з його фантастичними прямими і віражами!

  Слова Porsche і «24 години Ле-Ману» вже більше сорока років вважаються синонімами – адже саме німецькій марці належать два головних рекорди знаменитого марафону. Перший – за кількістю перемог в перегонах (на рахунку Porsche вже 18 виграних марафонів, друге місце належить Audi з її 13 тріумфами). Другий – за кількістю перемог поспіль (Porsche в 1981-1987 роках вигравав сім разів поспіль), який нікому не вдається перевершити вже три десятиріччя. А цього року очікується ще одна знаменна подія – нинішній марафон «24 години Ле-Мані» стане ювілейним, 85-м за рахунком!

  Однією з прикрас ювілейних «24 годин Ле-Ману» стане велика гонка Porsche Carrera Cup, в якій повинні виступити 61 пілот – 27 машин заявлені в Дивізіоні А, 34 з'являться в заліку Дивізіону В (бізнес-драйвери). Крім регулярних учасників Porsche Carrera Cup France, Porsche Carrera Cup Great Britain і Porsche GT3 Cup Challenge Benelux, в Ле-Мані можна буде побачити також пілотів з Австралії, Азії, Скандинавії... Тобто пілотів Tsunami RT чекає велика битва з безліччю суперників на одній з найбільш унікальних трас світу – і Алессіо Роверу (Дивізіон А), і Тома Ніколля (Дивізіон В).

  Закономірно, що в такій неповторній гонці і розклад гоночного уїк-енду Porsche Carrera Cup буде абсолютно нестандартним. В четвер всіх чекає дуже насичений день - два вільних тренування вранці (по 45 хвилин), після чого відбудеться велика кваліфікація, на яку відвели цілу годину. В п'ятницю заплановані безліч урочистих заходів, присвячених майбутньому марафону. А в суботу, за кілька годин до старту 85-ї гонки «24 години Ле-Ману», відбудеться один великий заїзд для учасників Porsche Carrera Cup тривалістю 45 хвилин (замість двох традиційних спринтерських гонок).

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
  Четвер, 15 червня
11.30-12.15 – вільні тренування, сесія 1 (45 хвилин)
12.55-13.40 – вільні тренування, сесія 2 (45 хвилин)
16.30-17.30 – кваліфікація (60 хвилин)

  Субота, 17 червня
11.15-12.00 – гонка (45 хвилин)

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http: //tsunami -rt.com/
https ://www. facebook. com/Tsunami.RT

Фото Porsche Carrera Cup France, Alexis Goure
Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)