Червень для пілотів Tsunami RT Centro Porsche Padova став дуже насиченим – адже протягом п'яти тижнів українська команда повинна виступити в чотирьох різних гонках! Два гоночних уїк-енди вже позаду (в італійському Мізано і французькому Ле-Мані), зараз наближаються чергові гарячі вихідні – цього разу під Римом, де на Autodromo di Vallelunga 23-25 червня відбудеться третій етап Porsche Carrera Cup Italia. Зараз наша команда буде представлена трьома пілотами – Алессіо Роверою, Ліно Курті і Карло Курті.

  Найбільше навантаження зараз припадає на Роверу, якому, на відміну від усіх його інших колег по команді (братів Курті і француза Тома Ніколля), доводиться боротися відразу в двох серіях – Porsche Carrera Cup Italia і Porsche Carrera Cup France! Алессіо в своїй битві на два фронти мусить боротися за вищі місця як в Італії, так і у Франції – причому в обох серіях італієць на початку сезону через цілу низку причин (від технічних проблем в Імолі до зіпсованої кваліфікації в Спа) не зміг проявити себе найкращим чином. І зараз Ровера намагається якомога швидше надолужити згаяне – за останні два тижні він вже виграв дві гонки з трьох.

  Спочатку був відмінний виступ в Мізано (на другому етапі Porsche Carrera Cup Italia) на початку червня, де Алессіо в блискучому стилі виграв кваліфікацію, після чого підтвердив свій успіх в гонках – друге місце і перемога! Ця атака дозволила йому вийти на друге місце в загальному заліку італійської серії. Потім, кілька днів тому, прийшла черга тріумфу на легендарній трасі Circuit de la Sarthe, де Ровера напередодні знаменитого марафону «24 години Ле-Ману» порадував своїх уболівальників і команду розкішної битвою у великій гонці Porsche Carrera Cup, в якій стартували шість десятків пілотів – італієць став третім в абсолюті і святкував перемогу в заліку Porsche Carrera Cup France! Тепер в найближчі вихідні Роверу в Валлелунзі чекає чергова велика битва з Ріккардо Перою, нинішнім лідером Porsche Carrera Cup Italia.

  У братів Курті теж є свої важливі задачі. Старшого з Курті, 30-річного Ліно, чекає серйозний бій в заліку Michelin Cup (для бізнес-драйверів), де він завдяки двом подіумам в Мізано зміг вийти на третє місце за сумою двох етапів. У 28-річного Карло своя мета – в кожній гонці як мінімум фінішувати в очках і покращувати свої результати по ходу сезону. А траса Autodromo di Vallelunga вимагає від будь-якого пілота особливої уваги до налаштувань, які дозволили б повністю реалізувати потенціал машини на всіх фрагментах гоночного треку – як на швидкісних віражах (траса на три чверті складається саме з таких поворотів), так і в тоскно-повільній зв'язці поворотів Semaforo-Tornantino-Esse…

  Програма гоночного уїк-енду (час київський)
П'ятниця, 23 червня
15.20-15.50 – вільні тренування (залік Michelin Cup)
19.15-20.00 – вільні тренування (для всіх)

  Субота, 24 червня
11.00-11.25 – перша кваліфікація
11.30-11.45 – друга кваліфікація (для 8 кращих пілотів)
18.25 – перша гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Неділя, 25 червня
10.50 – друга гонка (28 хвилин + 1 коло)

  Пряму трансляцію зі перегонів на Autodromo di Vallelunga можна побачити на сайті http ://www.carreracupitalia.it

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http :// tsunami- rt.com/
https ://www. Facebook .com/Tsunami.RT

Фото Akis Temperidis (Tsunami RT)

Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)