Третій етап PorscheCarreraCupItalia, який відбувся на AutodromoVallelungaPieroTaruffi (гоночній трасі в 30 км від Риму), виявився багатим на події для пілотів Tsunami RT CentroPorschePadova. Причому Фортуна постаралася забезпечити українську команду як неприємними інцидентами (подія в другій гонці, яка не дозволилаАлессіоРовере фінішувати), так і великою порцією успіхів –поул, перемога і два найшвидших кола АлессіоРовери в абсолюті, плюс два подіуми Ліно Курті в заліку дивізіону MichelinCup!

  За кілька днів до гоночного уїк-енду в Валлелунзі всі три пілоти Tsunami RT (АлессіоРовера, Ліно Курті і Карло Курті) в своїх коментарях досить стримано оцінили трасу – нідля кого цей трек не є улюбленим. Однак, на їх загальну думку, ця обставина не повинна перешкодити основній меті– досягти максимально можливого успіху на майбутньому раунді PorscheCarreraCupItalia. При цьому у кожного з них були свої власні завдання –Алессіоведе боротьбу за титул в абсолютному заліку, Ліно має намір пробитися в трійку лідерів MichelinCup (дивізіон для бізнес-драйверів), Карло прагне покращувати свої особисті рекорди.

  Вже під час вільних тренувань в п'ятницю стало помітно, що пілоти Tsunami RT націлені на максимальний результат–АлессіоРовера і Ліно Куртіувійшли в число кращих пілотів, показавши відповідно другий і п'ятийчаси. Кваліфікація ж перетворилася на бенефіс Ровери, який в блискучому стилі завоював поул-позицію – нашпілот став єдиним, хто зумів подолати коло швидше, ніж за 1.36 (1.35,986), і майже на третину секунди випередив найближчих суперників, ДжанмаркоКуаресміні і Ріккардо Перу! Результат Ліно Курті виявився скромнішим – незважаючина те, що він в суботу більш ніж на півсекунди поліпшив свій час на колі (1.37,495 проти 1.38,172), кваліфікацію Ліно завершив 12-м в абсолюті і четвертим в заліку MichelinCup.

  АлессіоРовера: «Я дійсно добре проїхав, якщо не вважати на невелику помилку в одному повороті і того, що мої задні шини були не ідеальною температури. Але 1.35,9 – цедійсно чудовий час, а автомобіль просто фантастичний!»

  Ліно Курті: «Все вийшло дуже непогано, хоча я і очікував більшого після вільних тренувань. Але я значно наблизився за часами до лідерів. Подивимося, як піде справа в гонці...»

 Перша гонка, що відбулася в суботу ввечері (через сім годин після кваліфікації), повністю пройшла під знаком переваги АлессіоРовер– пілотTsunami RT CentroPorschePadova впевнено лідирував всю дистанцію, показав найкращий час на колі і фінішував першим, майже на три секунди випередивши дуже небезпечного і непередбачуваного ЕнрікеФульдженці. У підсумку, Ровера зумів набрати всі можливі очки– 20за перемогу, 2 за поул-позицію і 1 за найшвидше коло! Ліно Курті теж досяг помітного успіху – відігравтри позиції, фінішував дев'ятим в абсолюті і піднявся на третю сходинку подіуму в заліку MichelinCup!

  АлессіоРовера: «Я дуже задоволений! Це була бездоганна гонка з фантастичним стартом, і машина на перших колах була дуже швидкою. Тільки під кінець у мене стали грітися шини. Але все було під контролем, у мене була перевага, хоча насправді було зовсім не так просто, як виглядало зі сторони».

  Ліно Курті: «Я щасливий! Дев'яте місце – кращиймій результат цього сезону, гонка стала ще одним кроком вперед! Думаю, міг би обігнати Алекса де Джакомі, але він перекривав траєкторію, і я не бажав ризикувати в боротьбі за подіум в своєму заліку. У мене був добрий темп – головне, зберегти його і завтра».

  Друга гонка обіцяла стати дуже непростим випробуванням для АлессіоРовери– аджешість кращих пілотів за підсумками суботнього заїзду стартують в зворотному порядку, і пілоту Tsunami RT належало починати гонку з шостої позиції і долати опір таких серйозних суперників, як ДжанмаркоКуаресміні, ЕнрікоФульдженці та Рікардо Пера. Додатковою проблемою стала поява на першому ж колі машини безпеки. Після відновлення боротьби Роверанегайно почав атакувати – відігравпозицію, показав найкращий час на колі (цей результат потім ніхто не зміг перевершити). На жаль, подальшим успіхам завадив інцидент в середині гонки – вборотьбі за четверте місце сталося зіткнення з ДаніелеКаццанігою (пошкодження кузова і радіатора, прокол переднього лівого колеса). У підсумку, прикрий схід...

  Набагато успішнішим став виступ Ліно Курті, який фінішував восьмим, що стало його новим особистим рекордом в PorscheCarreraCupItalia. Крім того, він посів друге місце в заліку MichelinCup, програвши лише півтори секунди Алессандро де Джакомі! Таким чином, Ліно Курті за два етапи (в Мізано і Валлелунзі) зумів чотири рази поспіль фінішувати на подіумі в своєму дивізіоні!

  АлессіоРовера: «На старті я нічого не встиг зробити, тому що зразу вийшла машина безпеки. Після рестарту, на свіжих шинах і в доброму темпі, я показав кращеколо і випередив Джонатана Джакона. Підібрався до ДаніелеКаццаніги– вінбув значно повільнішим, я спробував його обігнати. У повороті Roma я йшов по внутрішній траєкторії і вже обходив Каццанігу, але він спробував мене відтиснути вбік. Ми зіткнулися, радіатор розбитий, гонка закінчена».

  Ліно Курті: «Гонка вийшла добра– менівдалося піднятися ще на одну сходинку, до восьмого місця в абсолюті і другого в класі. Трохи не вистачає темпу, щоб перемагати в своєму класі, але сьогодні ми відмінно поборолися з де Джакомі! Я сьогодні жорсткіше працював з машиною, виходило добре!»

  В загальному заліку італійської серії АлессіоРовера, як і раніше, йде другим з 74 очками, поступаючись Рікардо Пері (91 очко). Ліно Курті тим часом продовжує скорочувати своє відставання за очками від лідерів MichelinCup– займаєчетверте місце, на його рахунку вже 30 очок (проти 40 у лідируючого Івана Якоми). У командному заліку Tsunami RT йде третьою з 71 балом. Зараз в PorscheCarreraCupItalia має настати невелика перерва (до середини липня), але тільки не для АлессіоРовери– італієцьвже в наступні вихідні відправиться до Діжону, де відбудеться третій етап PorscheCarreraCupFrance.

  Усі останні новини про Tsunami RT можна дізнатися на її офіційному сайті , а також на сторінці команди в Facebook
http:// tsunami -rt.com/
https:// www. Facebook .com/Tsunami.RT

ФотоAkisTemperidis (Tsunami RT)
Павел Скобленко (пресс-служба Tsunami RT)