Чемпіонат Естонії з ралі виходить з весняної сплячки та відкриває літню частину в містечку Раквере, що на схід від Таллінна. Ще в березні було оголошено, що травневе Tallinna Ralli не відбудеться, тоді і стало відомо, що головна естонська ралійна першість пройде в шість етапів, замість семи. Бути третім етапом в чемпіонаті випала честь Viru Ralli.

  Екіпаж Eurolamp World Rally Team вийде на старт 13.Viru Ralli в якості діючих чемпіонів країни. Очевидно, що боротьба за перемогу в гонці піде за сценарієм минулого року і україно-естонський дует буде протистояти триразовому чемпіону країни і господареві траси - Георгу Гроссу з команди OT Racing. Дивно, але лідер чемпіонату, Олівер Сольберг, не заявився на гонку. Також пропустять етап і екіпажі, які знаходяться на другій та третій позиціях в заліку чемпіонату.

  Viru Ralli не буде легкою прогулянкою для Валерія Горбаня і Сергія Ларенса - основний і єдиний суперник знає трасу як свої п'ять пальців, та й окремі відрізки спец ділянок проектувалися за його безпосередньої участі.


  У списку заявлених значиться 64 екіпаж. Піднести сюрпризи в протягом гонки зможуть не тільки Гросс та Горбань, але і екіпажі на техніці Proto і R5.
Програма гонки передбачає десять спец ділянок загальною довжиною 104 кілометра. Урочисте відкриття ралі відбудеться в п'ятницю, 14 червня. Тоді ж пройдуть і перші три спец ділянки, а основний день гонки остаточно визначить найсильніших в суботу, 15 червня.

 

  Прес-реліз Eurolamp World Rally Team.