Так склалося, що в силу карантинних обмежень автоспортивні змагання на більшій частині європейського континенту поновилися тільки в середині літа. Не став винятком і чемпіонат України з ралі. Як і передбачалося раніше, ралі Чумацький Шлях буде відкривати черговий сезон вищої ліги українського ралі.
Київська Eurolamp World Rally Team вперше за довгий час відкриє для себе новий сезон саме в Україні і відразу двома екіпажами.

  Два Mini John Cooper Works в специфікації WRC виведуть на старт Валерій Горбань і Ігор Чаповський. Асистувати Валерію буде естонець Сергій Ларенс, а от у другому автомобілі запах салону Mini знову згадає Володимир Корся, який складе компанію своєму земляку Ігорю Чаповському. Багаторічний досвід і техніка найвищого рівня підготовки ще до старту роблять екіпажі української команди фаворитами перегонів.
  Етап обіцяє бути інтригуючим ще і в зв'язку з поверненням в гонки давнього суперника Валерія Горбаня - Олександра Салюка - молодшого. Саме колишній сокомандник буде претендентом номер один в боротьбі за подіум першого етапу чемпіонату. Ще 10 екіпажів на повнопривідній техніці готові втрутитись в боротьбу за секунди з самого старту. Всього в списку заявлених значиться 26 екіпажів.
  Старт гонки пройде традиційною паралельною спецділянкою на околиці Херсона в суботу, 11 липня, а в неділю, 12 липня в тягинському кар'єрі пройде основна боротьба за призи ралі Чумацький Шлях. Всього учасники подолають 128 кілометрів дистанції, з яких 113 будуть поділені на 10 спецділянок.

 Eurolamp World Rally Team