Практично в середині літа стартував Чемпіонат України з ралі. Київська Eurolamp World Rally Team була представлена на ралі Чумацький Шлях 2020 трьома екіпажами. Валерій Горбань і Сергій Ларенс зайняли лідируючі позиції в гонці з самого старту і довели зелено-червоний Mini JCW WRC до переможного фінішу.

  Екіпаж білого дітища від Prodrive, в складі Ігоря Чаповського і Володимира Корсі, не зміг стартувати в перший день гонки через технічні проблеми, але надолужив згаяне в другий день і відіграв два десятка позицій по фінішу гонки. Третій представник команди вивів на старт Mitsubishi Lancer EVO 9. Екіпаж Дениса Лохмана чергував злети та падіння в турнірній таблиці.

 Основна частина гонки почалася для екіпажу з третього місця, але проблеми в середині гонки відкинули екіпаж за межі першої десятки, але до фінішу ралі Чумацький Шлях вдалося відіграти кілька позицій і закріпитися на 8 місці абсолютного заліку. Другу сходинку в гонці та першу в заліку 4WD Open оформив Олександр Салюк-молодший, срібло класу та бронзу в гонці взяв екіпаж Антона Корзуна.
  Непередбачувана ситуація з епідеміологічними обмеженнями ставить під питання виступи команди за межами України, але в той же час змагання в середині країни набирають хід. З огляду на реальну обстановку, плани на серпень будуть скориговані вже в найближчому майбутньому.

  Eurolamp World Rally Team